پتروشیمی اسلام‌آبادغرب مشکل مالی ندارد

پتروشیمی اسلام‌آبادغرب مشکل مالی ندارد
مدیرعامل شرکت ماهان شیمی زاگرس (پتروشیمی اسلام‌آبادغرب) گفت:

این پروژه مشکل تامین مالی ندارد و پس از اخذ مجوزها کار اجرایی چهارمین پتروشیمی کرمانشاه آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، محمود جلوند در شورای اداری شهرستان اسلام آبادغرب که با حضور استاندار و جمعی از مسئولان استان برگزرا شد، در خصوص آخرین وضعیت پتروشیمی اسلام آبادغرب اظهار کرد:

بحث احداث چهارمین پتروشیمی کرمانشاه در این منطقه از سال 92 آغاز شد و در نهایت در سال 93 با ایجاد شرکت ماهان شیمی زاگرس، پتروشیمی را از منطقه ویژه اقتصادی زاگرس جدا کردیم.

در بازدید استاندار کرمانشاه مطرح شد :

پتروشیمی ماهان شیمی زاگرس زمینه اشتغال ده هزار نفر را فراهم می کند .

خبرگزاری کردپرس_ کرمانشاه: یکی از طرحهای مورد توجه استان که طی چند سال اخیر چشم امید جوانان این دیار به راه اندازی آن بوده است پتروشیمی چهارم کرمانشاه است.

به گزارش خبرنگار کردپرس استاندار کرمانشاه و مدیران استان در بازدیدی از محل اجرای این طرح در منطقه ویژه اقتصادی  اسلام آباد  غرب داشتند .

دکتر رازانی پس از شنیدن وضعیت پیشرفت و اقدامات انجام شده توسط مدیران شرکت خواستار برگزاری جلسه ای با حضور مدیران مرتبط در استانداری شد تا موانع و مشکلات پیش روی این سرمایه گذاری مرتفع گردد.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی ماهان شیمی زاگرس در گفتگو با خبرنگارکردپرس اظهار داشت: امیدواریم  با حضور استاندار جدید کرمانشاه دکتر رازانی، نگاه ویژه ای به این طرح بشود تا این شرکت پتروشیمی بتواند هرچه سریعتر به بهره برداری برسد

آدرس مجتمع

آدرس :
کرمانشاه , اسلام آباد کیلومتر 7 جاده اهواز
تلفن :
08338214761
فکس :
08338214766
وب سایت :
www.mzpc.ir
ایمیل :
info@mzpc.ir

اوقات شرعی

اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل

کلیه حقوق این سامانه متعلق به شرکت پتروشیمی ماهان شیمی زاگرس می باشد .طراحی و اجرا : گروه وب سازه